Kartoniki z logo do wina

Zestawy z alkoholem z Polski. Wsadzony do kartonika w otwór wielokorek z logo ZATYCZKA DO WINA stanowi ciekawy element, który pozostawia się po prezencie , gdy już się wypija wino. Trwały KOREK DO WINA to znaczy nie inaczej jak również ZATYKACZ DO ALKOHOLU lub KARTONIK Z LOGO DO WINA. Wino, whisky i inne alkohole z wielkorkiem w zestawie to inny niż w większości otrzymywany zestaw prezentowy. WINO I AKCESORIA. Liczne kolory kartoników. Produkujemy autorskie i niespotykane oraz na zamówienie OPAKOWANIA KARTONOWE DO WIN.

Logo na winie w kartoniku

Alkohole firmowe To nasz własny, z logo kartonik do wina, wyjątkowy pomysł na to aby zestaw nabrał większej wartości i robił okazałe wrażenie. WINO W KARTONIKU. Klienci bardzo stanowczo zareagowali na tego rodzaju kompozycje i kupują te zestawy częściej niż inne. Wino biznesowe. Plany bywają różne. Jednio planują zakupy wcześniej inni na ostatni moment. Grawerowane logo firmy.

Wino to wyjątkowy i prestiżowy prezent

Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich klientów lub pracowników? Postaw na wino w eleganckim, spersonalizowanym opakowaniu firmowym!Oferujemy szeroki wybór win z całego świata, które dopasujemy do Twoich potrzeb i budżetu.

Możesz spersonalizować opakowanie dodając logo swojej firmy, dedykację lub inne elementy graficzne.

To doskonały sposób na budowanie relacji biznesowych i wzmacnianie wizerunku firmy.

Wino to uniwersalny prezent, który sprawdzi się przy każdej okaz

        

     


Menu